• BODRUM DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

UYARILAR!

(Z) Zorlu yürüyüş, (O) Orta Zor, (K) Kolay yürüyüş,(D) Denize girilebilir.
1) Araç kiraladığımız etkinliklerimizde araç hareket yeri Bodrum İtfaiye meydanıdır.Etkinlik saati ve tarihi etkinlik duyurusunda duyuruda belirtilmiştir.
2) BODOSK ÖN ÜYELİK KAYDI İÇİN https://www.bodosk.com/uyelik-islemleri BAĞLANTISINDAN FORMU DOLDURMAK MECBURİDİR.
3) YÜRÜYÜŞ PARKURLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİNİN ÖNCEDEN GÖREVLİDEN ALINMASI , GEREKMEKTEDİR. GÖREVLİLERİN,GÜNLÜK ve KAMP ETKİNLİKLERİNDE KİŞİ SAYISINA GÖRE BİR GÜN ÖNCE HABER VERDİĞİ ARAÇ(LAR) HAREKET NOKTASINDA OLACAĞINDAN ,CUMARTESİ SAAT 14:00 DE KADAR MUTLAKA ARAÇ İÇİN KAYIT YAPTIRMANIZI ÖNEMLE HATIRLATIRIZ.
4) GÜNÜBİRLİK YÜRÜYÜŞ VE DAĞCILIK FAALİYETLERİNE KATILIRKEN, KENDİ SAĞLIĞINIZ  ve GRUP  UYUMU İÇİN LÜTFEN UYGUN MALZEMEYLE GELİNİZ… DAYANIKLI BOT,  BATON , YEDEK İÇ ÇAMAŞIRI, YAĞMURLUK, BİR ÖĞÜNLÜK YİYECEK VE  EN AZ 1,5 LİTRE SU ALINMALIDIR.
5) ETKİNLİKLERE KATILANLARIN, GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞAN  GRUP SORUMLUSUNUN VE GÖREVLİLERİNİN TALİMATLARINA UYMALARI ZORUNLUDUR . ETKİNLİKTE OLUŞACAK HER TÜRLÜ SORUN VE ŞİKAYETLER KESİNLİKLE AKTİVİTENİN ÖNÜNE GEÇEMEZ. AMACIMIZ DOĞANIN GÜZELLİKLERİNİ PAYLAŞMAKTIR. KONFOR ve HİZMET BEKLENTİ İÇİNDE OLMAYINIZ…
6) ETKİNLİK PROGRAMINDA, PARKUR DEĞİŞİKLİĞİ ve SAAT DEĞİŞİKLİĞİ  OLMA OLASILIĞINI DÜŞÜNEREK, LÜTFEN www.bodosk.com WEB SAYFAMIZDAN, BODRUMBODOSK İNSREGRAM ve BODOSK FACEBOOK’TAN  GÜNCEL DURUMU TAKİP EDİNİZ.
7) YANGIN TEHLİKESİ NEDENİYLE ATEŞ YAKILMAMALIDIR. YÜRÜYÜŞ SIRASINDA LÜTFEN SİGARA  VE ALKOL ALMAYINIZ.  ARAÇ İÇİNDE KESİNLE ALKOL ALINMASI YASAKTIR.
 8) KAMPLI ETKİNLİKLERE KATILMAK İÇİN KULÜP ÜYESİ OLMAK VE EN AZ  ÜÇ FAALİYETE KATILMIŞ  OLMAK GEREKMEKTEDİR.
 9) KAMPÇILAR KAMP MALZEMELERİNİ KENDİLERİ TEDARİK  ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.
 10) ETKİNLİKLERE KATILMAK ARZUYA TABİ OLUP, GEREK ULAŞIM, GEREKSE ETKİNLİK SÜRESİNCE MEYDANA  GELEBİLECEK KAZALARDAN DOLAYI,  KULÜP YÖNETİCİLERİ VE REHBERLERİN HİÇ BİR ŞEKİLDE  HUKUKİ SORUMLULUĞU YOKTUR.
 11) ETKİNLİKLERE KATILACAK 18 YAŞ ALTINDAKİ KATILIMCILARIN EBEVEYNLERİ KATILIMCI DEĞİL İSE İZİN BELGESİ GETİRMELERİ ZORUNLUDUR.
 12) HER KOŞULDA KEYİF ALMASINI BİLEN BİRLİK, BERABERLİK ve DAYANIŞMA İÇİNDEYSENİZ SİZLERİ DOĞANIN GÜZELLİKLERİNİ PAYLAŞMAYA DAVET EDİYORUZ..